Provozní doba | Po-Pá - 8 -17 | So - 9- 12 | Ne ZAVŘENO

Likvidace vozidel

Odborná a ekologická likvidace automobilů

Ekologicka likvidace autovraku. Za každý starý automobil vám vyplatíme min.1000Kč. Odtah vozu odkudkoli zdarma. Doklad o ekologické likvidaci samozřejmostí. Doklad vystavujeme ihned při předání vozidla. Vykupujeme i novější vozy a bouračky i jinak poskozená vozidla. Vždy záleží na stavu a poškození.

Pošlete svůj vůz na poslední cestu do Autocentrály. Pro více informací volejte na telefonní číslo +420 606 364 982.

key

Okamžité vystavení protokolu o likvidaci vozidla

key

Odtah po celé ČR

key

Výhodný nákup vozidel

Největší autovrakoviště na Strakonicku
Společnost Autocentral se specializuje na ekologickou likvidaci ojetých vozů. V našem oboru jsme profesionálové. O tom svědčí také vysoký počet ekologicky zlikvidovaných aut.

Ekologická likvidace autovraků spočívá v demontáži vozu na jednotlivé díly, separaci provozních kapalin a jejich odstranění podle platné legislativy. Při převzetí automobilu ihned a bez prodlev vystavíme potvrzovací protokol o ekologické likvidaci, který je nutný pro trvalé odhlášení automobilu z registru vozidel.

Odtah po celé ČR

Je váš starý automobil nepojízdný nebo po havárii? Kontaktuje nás, nabízíme možnost odstranění autovraků a jejich odtah po celé České republice. Nemusíte se o nic starat, váš vůz naložíme a přepravíme k likvidaci.

Výkup vozidel k likvidaci

Je vaše vozidlo stále v zachovalém stavu? Dejte nám o něm vědět, automobil rádi vykoupíme. Máme zájem především o výkup vozidel Škoda, BMW, Mercedes Benz, ale vykupujeme i zachovalá vozidla Fiat, Peugeot a další značky. V rámci našeho autobazaru vám nabízíme i prodej nehavarovaných vozidel.

Využijte ekologickou likvidaci vozidel bez čekání

Svěřte váš automobil k ekologické likvidaci v autovrakovišti Autocentral s 30 lety praxe v oboru.